MAK

Liikmed

Hetkel on MTÜ Mulgimaa Arenduskojal 101 liiget. Nende hulgas 3 omavalitsust, 41 ettevõtjat (sh 1 FIE ja 1 AS), 56 MTÜ-d ja 1 SA.

MTÜ Mulgimaa Arenduskoda liikmete nimekiri seisuga 24. mai 2024.a.

MTÜ liikmemaks on, vastavalt MTÜ Mulgimaa Arenduskoja üldkoosoleku otsusele 30.09.2014 a., aastas: 15 eurot MTÜ-dele, 70 eurot äriühingutele (sh FIEd), kohalike omavalitsuste liikmemaks arvutatakse valemi alusel: baasiline 400 euri+ 0,4 x elanike arv.

Astu MTÜ Mulgimaa Arenduskoja liikmeks!

Sooviavalduse leiate siit: Liikmeks astumise avaldus

Täidetud sooviavalduse palume saata digiallkirjastatuna aadressil: arenduskoda@mulgimaa.ee või tuua paberkandjal allkirjastatuna MTÜ Mulgimaa Arenduskoja aadressil: Leerimaja, Kulla küla, Mulgi vald, 69509 Viljandi maakond.

Täname teid ja peatse kohtumiseni!

 

Millega tegeleb MTÜ Mulgimaa Arenduskoda?


MTÜ Mulgimaa Arenduskoda (MAK) on Mulgi (end. Abja, Halliste, Karksi, ja  Mõisaküla) valla, Viljandi valla (end. Viljandi ja Tarvastu) valla ning Tõrva (end. Helme, HummuliPõdrala, Tõrva) valla omavalitsusi, mittetulundusühinguid ja ettevõtjaid koondav vabatahtlik omaalgatuslik ühendus, mis avab piirkonnale ligipääsu LEADER toetustele, eesmärgiga arendada piirkonna ettevõtlust, eriti just väike- ja keskmise suurusega ettevõtlust, luua kvaliteetseid töökohti säilitades samas rahuliku ja kauni elukeskkonna. Loe Arenduskoja eesmärkidest täpsemalt MTÜ Mulgimaa Arenduskoda põhikiri. MTÜ Mulgimaa Arenduskoda on asutatud 4. aprillil 2006. aastal ja Mulgimaa Arenduskojal on 32 asutajaliiget.

Hetkel on MTÜ Mulgimaa Arenduskojal 99 liiget. Nende hulgas 3 omavalitsust, 39 ettevõtet (sh 1 FIE), 56 MTÜ-d ja 1 SA.

Rohkem infot leiad siit.    Avalduseni jõuad kiiremini siit: Liikmeks astumise sooviavaldus.

LEADER Eestis

Mulgimaa Arenduskoja deviis:
Kui sa oled valinud kord Mulgimaa endale koduks, siis on sinu võimuses muuta Mulgimaa parimaks paigaks maailmas!
 

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja tegevuspiirkonna ringvaade hõlmab Abja, Halliste, Karksi ja Paistu valda ning Mõisaküla linna, omavalitsusi, mis moodustasid MTÜ Mulgimaa Arenduskoja asutamisel 2006 a.

Alates 2014 a. koondab MTÜ 10 kohalikku omavalitsust ajaloolise Mulgimaa piirkonnas.

In english

 

Telli endale Mulgimaa lipp!

Lipu soovi korral pöördu oma kohaliku omavalitsuse poole!