MAK

INTERREG Est-Lat ettevõtlus projekt

Eesti-Läti programmi prioriteet "Aktiivne ja atraktiivne ettevõtluskeskkond" on suunatud piiriülesele ettevõtjate kogemuste vahetamisele. Projekti "Eesti ja Läti ettevõtluse koostöö tegevusprogramm" eesmärgiks on anda ja leida võimalusi piiriüleseks suhtlemiseks väike ettevõtetele, noortele, kes soovivad ettevõtlusest teada saada ning õpilastele, kellele kogemus väljaspool kooli oleks arendavaks võimaluseks.

MTÜ Mulgimaa Arenduskoda on projekti juhtpartner, projekti partneriteks on tegevusgrupp Sernikon ja Salacgriva vallavalitsus Läti Vabariigist. 

Projekti elluviimise periood:

01.05.2017 – 31.12.2018

Projekti eelarve:

Projekti kogueelarve on 99 401,53 eurot, millest Eesti-Läti programmi toetus on  84 491,29 EUR.

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja eelarve on 43 028 EUR, sh Eesti-Läti programmi toetus 36 573,80 EUR.

Projekti tulemus: Eesti ja Läti ettevõtjate ühine osalemine messidel ja õppereisidel, annab võimaluse kontaktide vahetuseks ning teenuste ja kaupade ühiseks turustamiseks. Noorte piirkonna elanike jugugstamine ettevõtlusega alustama, tutvustades olemasolevaid häid kogemusi
piirkonnas. Õpetajate ja õpilaste tegevused annavad võimaluse leida ideid ettevõtlusega alustamiseks ning pakub noortele inimestele tegevust ja loovad töökohti oma kodukohas, vähendades sellega piirkonnast elanike lahkumist.

POSTER in English: Estonian and Latvian entrepreneurs cooperation platform

See veebileht väljendab autori vaateid. Programmi korraldusasutus ei ole vastutav selle eest, kuidas seda infot võidakse kasutada.

 

Koolitus 23. jaanuaril 2018. a. Karksi-Nuias

23. jaanuaril 2018 toimub turunduskoolitus väikeettevõttele – „5 olulist asja, mida peab turundusest teadma!“. Koolitust viib läbi TÜ majandusteaduskonna turunduse õppetooli juhataja Andres KuusikKoolitus toimub Karksi Valla Kultuurikeskuses.  Toimumisaeg 12.30 – 16.00. Registreeru koolitusele SIIN.

Rohkem infot!

Ettevõtjate õppereis Läti partnerite juurde 5.-6.10.2017

Mulgimaa Arenduskoda on alustanud koostööd Läti Salacgriva linnavalitsuse ja tegevusgrupiga Sernikon (hõlmab Carnikava ja Saulkrasti omavalitsust). Selle koostöö esimene tegevus on Eesti ettevõtjate õppereis Lätti, 5.-6. oktoobril 2017 a., et tutvuda sealsete ettevõtetega, mis tegutsevad maapiirkondades. Õppereisi kava. Õppereisi raames toimub seminar eesti ja Läti ettevõtjatega, et arutada koostöö võimalusi ja soove.