MAK

Kontakt

Töötajad


Siim Piirak
tegevjuht

telefon: +372 5303 8361  
arenduskoda@mulgimaa.ee

Töökoht täitmata
meetmenõustaja

Töökoht täitmata
raamatupidaja / meetmenõustaja

 

 

MTÜ Mulgimaa Arenduskoda

reg nr 80233014

Leerimaja
Kulla küla
Mulgi vald
69509 Viljandi maakond

Arvelduskonto, SEB Pank: EE901010220056326016

EMTAK kood: 94992 (Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid)

E-post: arenduskoda@mulgimaa.ee

Juhatuse koosseis alates 29. november 2021

Vasakult paremale: Kaupo Välba, Kadri Õmblus, Arne Putnik, Indrek Valner, Maido Ruusmann, Peeter Arro, Imre Jugomäe, Alar Karu, Loit Kivistik

 

Nimi

Telefon

E-posti aadress

Organisatsioon

1.

Kadri Õmblus
juhatuse esimees

5051628

kadriga12@gmail.com

OÜ Süsi SG

2.

Imre Jugomäe
juhatuse aseesimees

5597631

imre@mulgivald.ee

Mulgi vald

3.

Maido Ruusmann

5297969

maido@torva.ee

Tõrva vald

4.

Kaupo Välba

5032121

kaupoabja@yahoo.de

OÜ ORU-A2

5.

Loit Kivistik

53314751

loit.kivistik@holstre.ee

MTÜ Holstre Külaselts

6.

Alar Karu

5172437

alar.karu@viljandivald.ee

Viljandi vald

7.

Arne Putnik

5178540

reangi74@gmail.com

Uue-Kariste Külade Selts

8.

Peeter Arro

53304252

peeter@siseturism.ee

OÜ Kivimäe Hostel

9.

Indrek Valner

53433591

indrekvalner@gmail.com

MTÜ Taagepera Külaselts