MAK

Karu Kombucha OÜ

Karu Kombucha OÜ toodab kombucha jooki. Meie pruulikoda asub Karksi-Nuias. Kombucha on fermenteeritud teejook. Paljudele teada tuntud nimega teeseenejook. Kombucha kultuur on üle 2000 aasta vana ning viimaste aastate jooksul on kombucha taas populaarsust koguv üle maailma.

Kombucha käärimise tulemusel tekivad jooki kasulikud vitamiinid ja meie mikrobioomi tasakaalustavad prebiootikumid. Kääritatud toidud rikastavad toidulauda ning aitavad teha tervislikemaid valikuid. Elame ajastul, kus meid liigselt ümbritsevad rafineeritud toidud, mille koostist me tihti ei pruugi teada ning mis meie tervist ei turguta.

KARU KOMBUCHA purgi sisu on naturaalne, vähese suhkru, õrna mulli ning täiustatud maitsetega. Valikus on 5 erineva maitsega kombuchat, millest Mündi ja sidrunheina maitse on saanud äramärgitud ka Eesti Toiduliidu poolt. KARU KOMBUCHA missiooniks on pakkuda traditsiooniliselt valmistatud kombuchat uute ja ehedate maitseelamustega. Kuna Karu Kombucha on pastöriseerimata, siis tuleb teda säilitada jahedas. Tegemist on metsiku ja elujõudu täis joogiga nii nagu karu seda on. Metsik elujõud on KARU KOMBUCHA.

karukombucha.ee/

+372 5333 0407

info@karukombucha.ee